RAFA, pokoje do wynajęcia Gdynia

POKOJE GOŚCINNE GDYNIA

Sprawdź wolne miejsce
501 692 086

Nurkowanie kursy, EXPLORER

Strona główna .:.Rezerwacja .:. Kontakt

Wybierz potrzebne:

Dla gości zmotoryzowanych jadących z obwodnicy:
Jedziemy obwodnicą, na ostatnim węźle skręcamy w prawo na port i jedziemy dalej aż do pierwszego zjazdu oznaczonego Centrum, Sopot (zaraz jak się zaczną ekrany dźwiękochłonne) i skręcamy w na światłach w prawo w ulicę Morską. Na następnych światłach skręcamy w prawo. Następnie po kilkudziesięciu metrach skręcamy znowu w prawo w ul. Dreszera. Dojeżdżamy nią do ulicy Kordeckiego i jedziemy dalej pod górę. Mijamy czterokondygnacyjne budynki po prawej stronie a za nimi stoi wysoki, biały budynek –i jesteśmy u celu – Kordeckiego 4 – WITAMY!

Mapka dojazdu od strony obwodnicy


Pokaż Dojazd od strony obwodnicy na większej mapie


Dla gości zmotoryzowanych jadących przez Trójmiasto (Gdańsk, Sopot):
Od strony Gdańska i centrum Gdyni jedziemy Al. Zwycięstwa, kierujemy się na Szczecin i trafiamy na ulicę Morską. Mijamy dworzec kolejowy po prawej stronie. Jedziemy dalej do skrzyżowania ze światłami przy sklepie Kaufland (po prawej stronie). Skręcamy na tym rondzie w lewo w ul. Mireckiego i zaraz skręcamy w pierwszą  ulicę wprawo (ul. Komandorska). Mijamy poprzeczną ulicę i znajdujemy się już na ul. Dreszera. Dojeżdżamy nią do ulicy Kordeckiego i jedziemy dalej pod górę. Mijamy czterokondygnacyjne budynki po prawej stronie a za nimi stoi wysoki, biały budynek – i jesteśmy u celu – Kordeckiego 4 – WITAMY! 

Mapka dojazdu od strony centrum Gdyni, Sopotu i Gdańska:


Wyświetl większą mapę

Dla gości niezmotoryzowanych:
 - Autobusem/trolejbusem

Z dworca kolejowego należy wyjść na przystanek na ulicę Morską i wsiąść w jakikolwiek autobus lub trolejbus . Wysiąść na 6-tym przystanku przy kościele przed estakadą (Uwaga - autobusy pośpieszne S, Z nie zatrzymują się na wszystkich przystankach). Następnie trzeba przejść na drugą stronę ulicy Morskiej i dalej chodnikiem pod górkę wzdłuż Estakady (plac budowy) dojść do ulicy Kordeckiego, która zaczyna skręcać w lewo w górę. Idziemy ulicą Kordeckiego i mijamy wszystkie bloki mieszkalne. Za nimi biały, wysoki budynek to juz miejsce Państwa pobytu – WITAMY!
 - Kolejką SKM
Można też ze stacji przejść na peron Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM) i przejechać dwie stacje w kierunku Gdyni Chyloni i wysiąść na stacji Gdynia Grabówek. Dalej trzeba dojść do ulicy Morskiej i przejść przy estakadzie na drugą stronę i dalej prosto chodnikiem pod górkę wzdłuż Estakady (plac budowy) dojść do ulicy Kordeckiego, która zaczyna skręcać w lewo w górę. Idziemy ulicą Kordeckiego i mijamy wszystkie bloki mieszkalne. Za nimi biały, wysoki budynek to juz miejsce Państwa pobytu – WITAMY!

Oferta .:. Położenie.:. Cennik .:. Dojazd .:. Rezerwacje .:. Kontakt .:. Atrakcje .:. Gdynia