RAFA, pokoje do wynajęcia Gdynia

POKOJE GOŚCINNE GDYNIA

Sprawdź wolne miejsce
501 692 086

Nurkowanie kursy, EXPLORER

Strona główna .:.Rezerwacja .:. Kontakt

Gdynia posiada wiele miejsc wartych zwiedzenia. Należą do nich:
- Skwer Kościuszki i jego atrakcje: Akwarium Gdyńskie, Dar Pomorza, ORP Błyskawica. Dla najmłodszych zabawa w Lunaparku.  Ze skweru odbijają statki białej floty, które mogą zabrać nas na atrakcyjne  wycieczki:  po gdyńskim porcie, do Sopotu, Gdańska, Westerplatte a także na Półwysep Helski do Helu i Jastarni. W sezonie kursują też na Hel szybkie wodoloty oraz tramwaje wodne stanowiące tanią i atrakcyjną alternatywę podróży samochodowej lub kolejowej na Hel.
- Bulwar Nadmorski, Muzeum Marynarki Wojennej, plaża, marina jachtowa
Bulwar jest bardzo popularnym nadmorskim miejscem spacerowym Gdyni, które ciągnie się od plaży do podnóża klifu Redłowskiego. Idąc na bulwar możemy zwiedzić ekspozycję Muzeum Marynarki Wojennej. Gdyńska plaża to miejsce malowniczo położone u podnóża zielonych wzgórz, gdzie można opalać się i korzystać z plażowych atrakcji takich jak : zjeżdżalnia wodna oraz boiska do siatkówki plażowej. Uzupełnieniem jest ogródek zabaw dla dzieci i liczne punkty gastronomiczne, które oferują swoje usługi do późna w nocy. Sam plaża ciągnie się dalej i można nią spacerować od końca bulwaru poprzez molo w Orłowie aż do mola w Sopocie i dalej. W Orłowie na plaży odbywają się spektakle Teatru Miejskiego w Gdyni.
- Kamienna Góra - punkt widokowy z podświetlanym krzyżem widocznym z morza.
- ulica Świętojańska - to wizytówka miasta i ulubione miejsce zakupów wszystkich Gdynian. Znajdziemy tu sklepy różnych branż oraz wiele przyjemnych knajpek i kafejek, w których można usiąść i posilić się lub po prostu odpocząć.
- ulica Starowiejska, przy której znajduje się dom Abrahama, który stanowi przykład przedwojennej architektury Gdyni. Możemy tu zobaczyć oryginalną nawierzchnię z kostki brukowej.

W Gdyni co roku organizowanych jest wiele imprez takich jak np: Opener Festival, festiwal Jazzowy i szantowy oraz występy wielu znanych muzycznych zespołów.
Gdynia to także punkt wypadowy dla rejsów promem StenaLine do Karlskrony w Szwecji.

Oferta .:. Położenie.:. Cennik .:. Dojazd .:. Rezerwacje .:. Kontakt .:. Atrakcje .:. Gdynia